);

Zjednoczona prawica to mafia

nagłówek strony Duchowoscaa.eu

Zjednoczona prawica to mafia, czyli Polską rządzą bandyci, kombinatorzy i złodzieje. Na czele tej mafii stoi miernota polityczna z Żoliborza – j. kaczyński.

Zjednoczona prawica to mafia

Rządząca mafia zupełnie nie przejmuje się chorującymi ludźmi, bo to rzekomo robią dla dobra społeczeństwa, to ściema i utrudnianie życia. Im chodzi tylko o władzę. I tym się zajmują, a nie walką z covid-19.

Sługusy żoliborskiego gnoma wymyśliły, aby godziny pomiędzy 10, a 12 każdego dnia w każdym sklepie były przeznaczone tylko dla ludzi powyżej 65 roku życia. To stwarza kolejki, bo młodsi ludzie muszą zdążyć przed 10.00, albo czekać dwie godziny. Takie rozwiązanie tylko utrudnia handel i sklepy nie spożywcze jeszcze bardziej tracą na obrotach.

Mafia cały czas oszukuje Polaków nie podając ilości zarażonych koronawirusem osób oraz ilości zgonów. Wymyślili, że ludzie umierają na „choroby towarzyszące”. Dobre określenie dla hołoty pisowskiej zgromadzonej przed szczujnią publiczną.

Zjednoczona prawica, czyli niemota prezydencka.

Mafia z jednej strony zakazuje wychodzenia z domów, a z drugiej strony gromadzi ok. 30 uczniów na jednej sali, bo niemota, czyli dudowa chciała w celach propagandowych spotkać się poprzez łącze internetowe z młodymi ludzmi. Oczywiście nie miała nic sensownego do powiedzenia, bo co mogła mieć? Tak, jak jej mąż musi słuchać żoliborskiego gnoma.

Mimo własnych zakazów gromadzenia się mafia chce doprowadzić do egzaminów klas ósmych a potem maturalnych. Nieważne, że narażą nasze dzieci na zachorowanie. Najważniejsze jest, że kaczyński tak chce, aby nie wprowadzać stanu klęski żywiołowej, bo nie mogłoby być wyborów w maju. Inaczej jego sługus duda nie wygra wyborów i pisowska mafia przestanie rządzić i zaczną być rozliczani.

Zjednoczona prawica, czyli kretyńskie pomysły

Od wczoraj kolejny płaziniec mafijny udaje, że sprzeciwił się woli kaczyńskiego i bredzi o zmianie Konstytucji, aby duda mógł mieć wydłużoną kadencję do 7 lat, czyli przedłużoną o 2 lata. A dwa lata rządów mafii może spowodować zapaść Kraju, bo pisowskiej ekonomii, nie wytrzyma żaden system.

Mafia, chcąc mieć władzę przekupuje cały czas miejską i wiejską hołotę dając im za darmo pieniądze. A się prawie skończyły. Chcąc nadal przekupywać hołotę, musieliby alb drukować pieniądze, albo podnosić podatki, czyli ograbiać zwykłych ludzi.

Zjednoczona prawica, czyli totalna niemoc

Sługusy żoliborskiego gnoma zupełnie nie radzą sobie z pandemią covina-19. Po pierwsze są to debile, które nie znają się na niczym, a po drugie nie mają pieniędzy. To my wszyscy składamy się na zakupy sprzętu medycznego, maseczek, respiratorów, testów medycznych wykrywających koronawirusa. A debile kaczyńskiego nie dość, że nie pomagają, to jeszcze utrudniają działania i codzienne życie.

Zjednoczona prawica to mafia. Przeczytajcie inne artykuły na tej stronie i innych portalach.