);

Zaraza według pis

Zaraza a raczej pandemia, jaka dotknęła Świat jest dla pisu kolejną okazją do prowadzenia swojej kreciej polityki. Mówiąc wprost pisiarze wykorzystują pandemie do swoich celów, nie dbając zupełnie o własny Naród, czyli wszystko po staremu.

Korona wirus

Najgorsze jest to, że pisiarze doprowadziły do ruiny Polskę i teraz nie ma pieniędzy na walkę z korona-wirusem. Okłamują nas bezczelnie, uważając że ludzie są debilami i uwierzą im w ich kłamstwa widząc co innego. Owszem, w Narodzie są i debile, które im uwierzą, ale to nie o to chodzi.

Najpierw Szumowski wpierał nam, że nie ma chorych na korona wirusa w Polsce. Ludzie setkami wracali z Włoch, gdzie byli na feriach. Nikt ich nie sprawdzał, nie mówiąc o mierzeniu temperatury, czy nie robiono testów na obecność wirusa, bo testów nie było.

Spóźnieni jak zawsze.

Pisiarze zamiast dawno zamknąć granice i wprowadzić to, co zrobili teraz, czyli sprawdzać wjeżdżających do Kraju ludzi, woleli kłamać, bo są niekompetentni jak zawsze. Odpowiedz dlaczego nie zamknęli granic dawno i nie badali ludzi jest jak zawsze prosta w wypadku tej zgrai krętaczy i niekompetentnych ludzi. Po prostu się pogubili, bo zwyczajnie niczego nie potrafią poza okradaniem nas z pieniędzy.

Z jednej strony organizacja walki z korona wirusem jest żadna, a z drugiej strony pisiarze wykorzystują sytuację do walki z opozycją. Duda jeździ po Kraju i robi sobie propagandę. To, że jest ona ośmieszająca wynika z faktu, że jego sztab – tak jak i cały pis – jest po prostu niekompetentny. Nie zmienia to faktu, że kampanie prowadzi, a innym kandydatom de facto zabroniono tego.

Duda, który tak rzekomo się troszczy o zdrowie Polaków niedawno podpisał ustawę przekazującą na pisowską szczujnię 2 mld złotych, bo tak postanowił i chorych ma gdzieś! Pieniądze te powinny iść zarówno na pomoc chorym na raka i doraźnie na walkę z korona wirusem. Tylko debil uwierzy w szczere intencje Dudy i jego mocodawców z pis-u.

Zaraza pisowska.

Pisowskie trolle na twitterze napadają na J. Owsiaka, że nie chce kupić maseczek dla ludzi. A kto mówił, że wszystkiego mamy pod dostatkiem. Mówił to Pinokio zwany premierem i jego pracownik od zdrowia – Szumowski.

Niestety wszystkiego brakuje. Dochodzi do tego, że salowe szyją maseczki w szpitalu, bo zwyczajnie ich nie ma. Nie ma kombinezonów, a jakiś doradca rządowy – kretyn powiedział, że można w fartuchach.

Nasz naczelny Pinokio twierdzi, że to on wynegocjował pieniądze, które dała nam UE. Otóż nie trzeba było nic negocjować, bo Unia dawała te pieniądze wszystkim. Niestety nasz Pinokio nie wytrzymał i musiał okłamać swoich debilnych wyborców, czyli wszystko po staremu.

Przez zamknięcie lokali gastronomicznych, sklepów wielu przedsiębiorców nie przetrwa kryzysu. Tu wchodzą w grę tysiące ludzi, bo przedsiębiorcy zatrudniają pracowników. Niemcy dały miliardy euro na pomoc swoim przedsiębiorcom. Nasz pisiarski rząd nic nie da, bo nie ma. Rozdał wszystko, aby tylko ludzie ich wybierali.

Mam nadzieję, że ta zaraza w postaci korona wirusa wykończy pisiarstwo raz na zawsze, bo Naród im podziękuje. Czytaj też inne teksty o głupocie pisiorów na tej stronie i innych portalach.