);

Wybory – przemyślenia

nagłówek strony Duchowoscaa.eu

Wybory – przemyślenia i subiektywna ocena. 37% wyborców głosowało na pis w województwie. 39% wyborców poparło KO w samym Opolu, czyli miasto nie dało się kupić pustymi obietnicami populistów.

Na mandaty przełożyło się to tak, że pis ma z naszego województwa 5 posłów, a KO – 4. Natomiast KO zdobyła 2 mandaty do Senatu, a pis, jeden. Jakby nie patrzeć Senat udało się odzyskać od pis-u, ale Sejm pozostał w rękach niszczycieli Polski, czyli zgrai kaczyńskiego.

wybory - przemyślenia

Widać, też wyraźnie, że w województwie mamy 37 procent debili, którzy dali się omamić obietnicami nie do zrealizowania. Jak zawsze wieśniactwo patrzy tylko na finansowe profity i głosuje na tych, którzy obiecują więcej. No i oczywiście wiejskie prostactwo ma wyprane mózgi przez kościół katolicki, czyli czarną mafię pedałów i pedofilów w sukienkach. Niestety nie zauważyli, że dotacji do hektara to nie robota pis-u, bo ten nie potrafi nic załatwić w UE. Na siłę wybrany komisarz od rolnictwa to miernota i na pewno nie załatwi wyższych dotacji. A gdy UE dojdzie do wniosku, że w Polsce jest łamana praworządność(a jest!), to w ogóle nie będzie dopłat, ani funduszy unijnych.

Kolejna grupa, która głosowała na pisomatołów, to bezrobotni z wyboru, czyli leniwe mamuśki, które żyją z 500+ i ich mężowie pijący za państwowe pieniądze. Niektórzy emeryci dali się nabrać obietnicą 13-tej emerytury lub mają wybrane mózgi przez kościół. I to są wyborcy pisu!

Podsumowując: 8 milionów Polaków to albo debile, albo przekupna hołota, albo dewoci wierzący czarnej mafii pedałów i pedofilów. To, że pis znowu ma większość w Sejmie, zawdzięcza tym kretynom, którzy nie poszli na wybory, bo im wszystko jedno, czy siedzą w gównie po pas, czy po uszy!

Wybory – przemyślenia, te wybory można było wygrać! Kolejne 4 lata, to dalszy ciąg demolowania demokracji i wychodzenia z UE.