);

Tłumaczenie dla idiotów

nagłówek strony Duchowoscaa.eu

Pis potrzebuje na gwałt pieniędzy, bo roztrwonił wszystko i wprowadza nowe podatki, które próbuje ukryć i dlatego stosuje tłumaczenie dla idiotów, czyli do własnego elektoratu.

Pierwszym przykładem jest tłumaczenie pisowskiego palanta z Ministerstwa Zdrowia, że wprowadzają podatek od cukru, bo on szkodzi Polakom. W trosce o zdrowie, PiS wprowadza podatek, bo Polacy mają pić mnie słodkich napojów. I żaden pisowski debil z rządu z pierwszym kłamcą RP na czele, nie pomyśli, że rozwali branżę napojową i de facto będzie mniej pieniędzy ze sprzedaży takich napojów.

Tłumaczenie dla idiotów
debil

Inne debilne tłumaczenie, a raczej debilny wrzask stosuje ten, który podaje się za Prezydenta RP. Ten z kolei twierdzi, że nikt nam nie będzie w obcym języku narzucał swoich praw. Zapomniał tylko ten krzykacz, że to „obce prawo” jest też naszym prawem, bo Polska należy do Unii Europejskiej.

Kolejni debile – tym razem już nie tylko pisowscy – używają określenia: „trzynasta emerytura”. To tylko jakiś ochłap, a nie trzynasta emerytura.

Niejaki sasin, kłamie prawie tak dobrze, jak jego pryncypał. Najpierw kłamał, że energia elektryczna nie podrożeje. Potem zmodyfikował swoje kłamstwo do stwierdzenia, że gospodarstwa nie odczują podwyżek prądu. Kolejne modyfikacja kłamstwa polegała na „przyznaniu” wszystkim rekompensat za podwyżki. Na końcu stwierdził, że podwyżki dostaną tylko ci najgorzej sytuowani. Jego pisowscy wyborcy-debile może mu uwierzą, ale ja nie, bo wiem, że każda podwyżka prądy, czy paliwa będzie skutkowała wzrostem cen produktów.

Tłumaczenie dla idiotów – dlaczego?

Zachodzi pytanie, dlaczego rządowe piso-debile tak kłamią? Odpowiedz jest prosta! Kłamią, bo Polacy im na to pozwalają. Zamiast rozpędzić tą bandę kłamców, malwersantów i złodziei – dają im mandat do rządzenia na kolejną kadencję. Niestety po tej kadencji, Polska znowu stanie się krajem ubogim, krajem w którym panuje reżim. O ile Putin nie wkroczy na nasze ziemie, bo uzna, że trzeba ratować polską demokrację. I nikt mu w tym nie przeszkodzi, bo kto się będzie przejmował debilami, którzy sami utracili niepodległość i dobrobyt.

Czytajcie inne teksty o debilach z pisu na tej i innych łamach.