);

Stracona okazja

nagłówek strony Duchowoscaa.eu

Stracona okazja do zdobycia miejsca jednego z liderów wśród Państw Unii Europejskiej. Obecnie rządząca ekipa złodziei, malwersantów, kłamców i debili obrała wschodni kierunek rozwoju, czyli zacofanie.

Stracona okazja, a rzeczywistość nie znosi próżni. Nadarzyła się świetna okazja do stania się państwem nowoczesnym i liczącym się w Europie. Wielka Brytania rządzona przez takich samych debili, jak pisiarze wycofała się z Unii. Z tego też względu zwolniło się miejsce w pierwszej trójce państw wiodących.

Stracona okazja

Mieliśmy duże szanse dostania się do pierwszej trójki. Niestety Unia Europejska przeszkadza gnomowi z Żoliborza w uprawianiu polityki totalizmu, bo nie pozwala łamać zasad demokracji. Dla tego chorego umysłowo karła nieważna jest pozycja Polski na arenie międzynarodowej, nieważna jest zamożność Polaków. Jest ważna tylko jego żądza władzy i bogactwo.

Żoliborski jełop i jego kundelki wolą rządzić krajem biednym i samotnym, bo w ich pustych głowach nie może się pomieścić, że mogliby rządzić krajem bogatym i liczącym się. Jego sługusowi andżejowi też nie mieści się w pustej głowie, że mógłby być liczącym się prezydentem, a nie pośmiewiskiem.

Tym charakteryzuje się istota mierna o wąskich horyzontach myślowych. Kieruje się tylko własnymi żądzami, bo inaczej nie potrafi. To jest jednak tylko pół prawdy, bo obecna sytuacja Polski to wina nie tylko żoliborskiego karła. Ktoś go dopuścił do władzy i pozwala mu na deptanie się i plucie w twarz. To hołota, która dała się przekupić ochłapami z pańskiego stołu, czyli wyborcy pisu, albo ci, którzy nie poszli na wybory.

I w ten sposób po raz kolejny Polacy udowodnili, że są narodem głupim, czyli po prostu debilami. Opisywałem to niejednokrotnie w tym portalu, opisują to inne portale, czyli jest stracona okazja i to kolejna.