);

Smutny obraz Polski, cz.2

nagłówek strony Duchowoscaa.eu

Smutny obraz Polski, czyli rządzą nami idioci! A Polacy tych idiotów dopuściliśmy do władzy. Za marne 500+, które dostają lenie i obiboki, czyli hołota – wyborcy pisu.

Polacy wolą żyć w zaniedbanym kraju, byle władza dawała im za darmo pieniądze. Nieważne, że Polska coraz bardziej się zadłuża, że szaleje drożyzna, że rządzący wyprowadzają nas z Europy i zabierają wolność.

Polacy godzą się za marne ochłapy żyć w brudzie i ubóstwie. Pieniądze już się skończyły, bo żaden skarbiec nie jest bez dna. Teraz zacznie się inflacja i drożyzna. Obie w formie gigantycznej.

Smutny obraz Polski

Jak wspomniałem – Polską rządzą idioci, więc nie potrafią przeciwdziałać skutkom pandemii. W dodatku idioci są tchórzami i boją się sprzeciwić choremu umysłowo karłowi.

Nie pomożemy – za to przeszkodzimy

Idioci nie poradzili sobie z pandemią, bo to ludzie się zorganizowali. Rząd nie przygotował Kraju do walki z covid-19. Jakby tego było mało, to jeszcze uparł się przeszkadzać tym, którzy chcą coś robić. błaszczak na przykład nie przyjął na pokład samolotów rządowych zakupione w Chinach sprzętu medycznego. Sejm odrzucił poprawkę Senatu w sprawie testów dla służb medycznych.

Ci sami idioci, bo inaczej ich nazwać nie można – zupełnie nie wiedzą, jak przeciwdziałać kryzysowi gospodarczemu. Z oślim uporem nie chcą uruchomić handlu (w dostosowaniu do obecnych warunków). Ledwie pozwalają otwierać sklepy spożywcze i sklepy kosmetyczne. W ten sposób do Państwa nie spływają podatki a firmy handlowe zaraz zlikwidują sklepy a pracownicy pójdą na bruk.

Zamiast pozwolić na handel w niedzielę, aby obroty były jak największe – idioci boją się kościoła katolickiego. Idioci mają za mało wyobraźni, aby zobaczyć, jak ludzie będą bez pracy, nie będą wydawali pieniędzy, bo ich nie będą mieć. I koło z brakiem pieniędzy na wszystko zamknie się.

Na pomoc Unii nie możemy liczyć, bo idioci poobrażali kogo się da i nawet zagłosowali przeciwko przyznaniu Polsce funduszy na walkę ze skutkami koronawirusa.

Kolejni idioci oszukają naród w danych o koronawirusie. Podają znacznie zaniżone dane dotyczące zachorowań i zgonów. Naczelny konował szumowski jest zwykłym mordercą Polaków, bo nie zorganizował pomocy i utrudnia ją. Oszukiwanie nas zagraża naszemu bezpieczeństwu zdrowotnemu.

Jednym słowem idioci doprowadzą Polskę do ruiny gospodarczej i jej izolacji w Europie. Nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie chciał robić interesów z krajem, w którym marna magister kwestionuje wyroki TSUE, gdzie zasiadają zasłużeni prawnicy.

Jeszcze trochę a trzeba będzie myśleć o wyjeździe z tego kraju idiotów. I tam maluje się smutny obraz Polski. Przeczytajcie również o innych wyczynach idiotów. Opisane są na tej stronie oraz w innych portalach.