);

Polacy obudźcie się!

nagłówek strony Duchowoscaa.eu

Polacy, obudźcie się, bo pisiarstwo nas wymorduje! Oni troszczą się tylko o siebie i o to, by nie oddać władzy. Nic ich więcej nie obchodzi!

Polacy obudźcie się

Nasz Kraj jest totalnie nie przygotowany do walki z pandemią covid-19. W szpitalach brakuje wszystkiego, a w dodatku brakuje szpitali. Rząd pisiorów nie potrafi Polakom zapewnić żadnej ochrony, poza wprowadzaniem coraz to nowych obostrzeń.

To ludzie szyją maseczki, to prywatne laboratoria robią testy na koronawirusa, to samorządy kupują specjalistyczne urządzenia do wykonywania testów na obecność covid-19, to ludzie składają się poprzez zbiórki internetowe, by można było kupować zaopatrzenie medyczne dla szpitali. To prywatni przedsiębiorcy przygotowują posiłki dla personelu medycznego. Pisiarstwo nie robi nic, a w dodatku łże!

Polacy obudźcie się, czyli ukrywanie prawdy.

Pisiarstwo knebluje usta epidemiologom, lekarzom, laborantom, bo ukrywają prawdziwy rozmiar epidemii w Polsce. Przez takie postępowanie narażają Polaków na utratę życia i zdrowia, bo ludzie nie znając prawdziwych rozmiarów epidemii, nie stosuje się restrykcyjnie do unikania możliwości zarażenia się.

Średnio inteligentna małpa zobaczyłaby, że jest oszukiwana. Niestety nie widzi tego znaczna część Narodu z dziennikarzami na czele. Piszę o dziennikarzach, a nie o urzędasach pisowskich pracujących w szczujniach rządowych (TV i radio). Dlaczego w wywiadach nie pyta się pisiarzy o ukrywanie rozmiarów pandemii i o śmiertelności.

A śmiertelność wzrosła, tyle że jako przyczynę śmierci nie wpisuje się powikłań wywołanych covid-19, bo pisiarze zakazują tego. Wspomniana małpa by zobaczyła, że wokół nas ludzie chorują tysiącami i umierają setkami, a w Polsce chorują dziesiątkami, a umierają pojedynczo. Wierutna bzdura na kilometr śmierdząca manipulacją pisiarską.

Pisiarstwo to robi, bo – jak wspomniałem – interesuje ich tylko władza. Dlatego prze do wyborów, bo gnom żoliborski wie, iż jego sługus duda inaczej nie wygra, jak przez oszustwo wyborcze.

Polacy obudźcie się, czyli tarcza to zmyła.

Uchwalona tak zwana tarcza antykryzysowa, to nic innego, jak sito i zmyła. Pisiarstwo nie chce słuchać rad ekonomistów, którzy wystosowali nawet list otwarty. Opierają się tylko na dupa-ekonomiście morawieckim, który ma takie pojęcie o ekonomii państwa, jak większość o koronawirusie: wiedzą, że jest.

„Dzięki” obecnej polityce ekonomicznej pisiorów-nieuków Polska już niedługo znajdzie się naprawdę na skraju bankructwa, bo najpierw pisdzielce rozdały całą kasę swojej wyborczej hołocie, a teraz mają jakieś chore pomysły, które nic nie rozwiązują.

Wszystko na potęgę drożeje, i drożeć będzie, bo naczelny dupa-ekonomista morawiecki napędza spiralę drożyzny swoimi debilnymi działaniami. Rząd nie ma pieniędzy, więc co zrobi? Dodrukuje je. To stary numer reżimów. Już to przeżywaliśmy w PRL-u. A jak pieniądz nie ma pokrycia w towarach, to zaczyna się inflacja, czyli osłabienie siły nabywczej pieniądza. I do tego doprowadziła ekonomia pojebańców ekonomicznych rodem z pis-u.

Polacy obudźcie się, czyli łamanie Konstytucji

Uchwalone poprawki do ordynacji wyborczej są antykonstytucyjne, bo ograniczają możliwość głosowania obywatelom, którzy mają do tego prawo. Mam na myśli choćby Polaków przebywających za granicą. Nie są ubezwłasnowolnieni, a pozbawia się ich możliwości głosowania.

W dodatku część opozycji w postaci komuchowatej lewicy z zandbergiem i czarzastym na czele oraz małorolne wieśniaki z PSL-u poszły na rękę pisiarzom. Nie pomogły ostrzeżenia ludzi, że pisdzielcom nie można ufać, bo wykorzystają każdą słabość opozycji. I wykorzystali pogrążając Polskę coraz bardziej w reżimie. Dzięki opozycyjne matołki!!!

Polacy, obudźcie się i pogońcie hołotę pisiarską, bo inaczej obudzicie się już nie z ręką w nocniku, a cali tam będziecie. Pisiarstwo to kombinatorzy, złodzieje i chamy żądni władzy i pieniędzy dbający tylko o siebie. Nie cofną się przed niczym, aby tylko mieć bogactwo i władzę. Jednym słowem to mafia, która współdziała z inną mafią, mafią pedałów i pedofilów, czyli kościołem katolickim.

Polacy, obudźcie się! Przeczytaj inne artykuły na tej stronie oraz innych, bo warto wiedzieć, co pisiarze kombinują.