);

Pisowskie bezprawie

nagłówek strony Duchowoscaa.eu
Pisowskie bezprawie ma się całkiem dobrze, czyli pisiarze nadal bezkarnie łamią prawo, nawet przez siebie uchwalone. To, że są to debile, każdy inteligentny człowiek wie. Nie upoważnia ich to jednak do bezprawnego ograniczenia nam praw.
Pisowskie bezprawie

Nasz pajac z Krakowskiego Przedmieścia, który koniecznie chce nas ośmieszać jeszcze kolejne 5 lat już niejednokrotnie złamał Konstytucję. W swoim czasie odpowie za to przed Trybunałem Stanu. Niewątpliwie będą mu towarzyszyć jego przyjaciele ze zjednoczej prawicy, czyli mafii jarosława kaczyńskiego.

Pisowskie bezprawie, czyli szumowski

Obecnie prawo łamie nasz niestrudzony pierwszy konował krajowy – łukasze szumowski. Uzurpuje sobie on prawo do wydawania rozporządzeń, mimo, że nikt mu takich perogatyw nie udzielił, czyli łamie prawo, które sługusy kaczyńskiego uchwaliły.

Rozporządzenia zostały zakwestionowane przez Rzecznika Praw Obywatelskich – Adama Bodnara. Na stronach rpo.gov.pl można przeczytać: Zakaz przemieszczania się po kraju, rozporządzanie o kwarantannie i ograniczenie praktyk religijnych są wydane niezgodnie z uchwaloną 3 tygodnie temu specustawą „koronawirusową”. A to oznacza, że są niezgodne z Konstytucją, która pozwala na ograniczenie wolności obywateli, ale tylko wtedy, kiedy wynika to z ustawy. Po to mamy ustawy o stanach nadzwyczajnych, by w sytuacji kryzysu posługiwać się nimi. One dają władzom jasne podstawy do działań.

Wspomniana specustawa nie daje możliwości wydawania ministerkowi szumowskiemu rozporządzeń ograniczających naszą wolność. Ten jednak takie rozporządzenia wydaje, a naczelny kłamca Polski – m. morawiecki powtarza je publicznie.

Pisowskie bezprawie, czyli znajomość prawa

Obaj są zbyt mocno ograniczeni, aby pojąć, że ślepo wykonując rozkazy gnoma żoliborskiego narażają się na postawienie ich przed Trybunałem Stanu. O tym, że robią sami z siebie idiotów nie trzeba dodawać.

Współczuję dziennikarzynom, którzy zachwycali się postawą szumowskiego. On z premedytacją od samego początku okłamywał Polaków w sprawie koronawirusa. Kłamał w sprawie naszego przygotowania do walki z pandemią. Twierdził, że u nas długo nie było zachorowań, podczas gdy zachorowania były, tylko ich nie zdiagnozowano, bo nie było testów.

Takie zachowanie stawia tego kłamcę w rzędzie zwykłych konowałów, którzy bez mrugnięcia okiem narażają ludzi na utratę zdrowia a tutaj i życia. On powinien być pozbawiony prawa wykonywania zawodu, bo szkodzi ludziom, zamiast pomagać. Dobrze wiedział, że jesteśmy zupełnie nieprzygotowani na nadejście koronawirusa. Wiedział, że nie posiadamy, a i zaplecza, ani sprzętu do ochrony przed rozprzestrzenianiem się wirusa.

Pisowskie bezprawie, czyli śmierć ludzi

I ten konował jest winny śmierci ludzi, bo fałszywe informacje wprowadzają w błąd. Tym jest to gorsze, że robi to z chęci urojonej władzy (i tak robi to, co mu każą) i zysku. Oczywiście nie on jeden kłamie i manipuluje danymi w sprawie covid-19. Inne pisodebile też to robią i każdy z nich powinien ponieść za to konsekwencje!

Pisowskie bezprawie, czyli o innych wyczynach mafii kaczyńskiego można poczytać na innych portalach i na tej stronie.