);

Pis zamyka SOR w Opolu

nagłówek strony Duchowoscaa.eu

Pis zamyka SOR w Opolu, czyli gadajcie sobie „zdrów’, a my i tak zrobimy tak, jak chcemy. „Co nas obchodzi, że ludzie będą stać w kolejkach w jedynym SOR w mieście wojewódzkim.” I jest to przykład jak ta partia nie liczy się z ludźmi.

Pis zamyka SOR w Opolu - szpital woijewódzki
Opole – szpital wojewódzki

Zamknięcie SOR-u to pokłosie podpisania przez szumowskiego(minister niezdrowia) rozporządzenia ustalającego warunki, jakie musi spełniać SOR. Warunki są wygórowane i w dużej mierze niemożliwe do spełnienia przez średnie i małe szpitale, bo te cierpią na brak lekarzy.

I tak działa pis – wprowadza swoje – zwykle nieprzemyślane – pomysły, które skutkują bałaganem lub niszczeniem tego, co dobrze działa. Tak doprowadził do totalnego chaosu w oświacie, w służbie zdrowia, w wymiarze sprawiedliwości. W wymiarze lokalnym pis coraz bardziej finansowo obciąża samorządy, czyli za realizację głupich pomysłów pisu płacą samorządy. Przez to braknie pieniędzy na lokalne inicjatywy.

Ponadto pis przekazuje społeczne pieniądze kościołowi katolickiemu, czyli instytucji religijnej. A Konstytucja RP wyraźnie mówi o rozdziale Państwa od kościoła. Przekazane kwoty są liczone w milionach. I wcale nie chodzi o pomoc w renowacji zabytkowych kościołów.

Jednocześnie pis żałuje pieniędzy na lekarstwa dla chorych na rzadkie choroby, na operacje, które wykonują tylko zagraniczne ośrodki medyczne. Przekazanie jakichkolwiek pieniędzy stało się polityczne bo gdy jakaś instytucja nie chce spełnić żądań pis-u, państwowych pieniędzy nie dostanie(vide: NCS w Gdańsku). Jeżeli pisowi nie podoba się jakiś kierujący instytucją nie dają pieniędzy lub nie przedłużają umowy(vide: muzeum Żydów – Polin).

Jeżeli tylko pis coś chce przeprowadzić, nie ogląda się na nikogo, nie słucha żadnych argumentów, choćby najbardziej rozsądnych. Gdy tylko pis obsadzi jakąś instytucję, spółkę swoimi ludźmi, ta mimo dotychczasowej prosperity, zaczyna przynosić straty. Dzieje się tak dlatego, bo ludzi pisu są bardzo niekompetentni, za to z dużą dawką bufonady i chamstwa.

Nie głosujcie na pis, bo województwo opolskie zniknie.

Gdy Opolanie i wyborcy z województwa zagłosują na pis – nasze województwo będzie okrojone lub w ogóle zniknie, bo pisowcom wpadło do głowy utworzenie kościelnego województwa, ze stolicą w Częstochowie. Nasze protesty na nic się nie zdadzą. Przykładem jest powiększenie Opola. Nasz pro pisowski prezydent A. Wiśniewski załatwił powiększenie poprzez P. Jakiego i mieszkańców Dobrzenia Wlk. nikt się nie pytał, ani nie brano pod uwagę referendum.

Z obliczeń wynika, że na pis głosowało 5 milionów ludzi. A uprawnionych do głosowania jest ok. 30 milionów. To gdzie te 25 milionów się podziało? Zostali w domach, bo mają w dupie dobro Polski. Mam nadzieję, że tym razem postanowią iść na wybory i uratują Polskę przed katofaszyzmem, czyli pisem.

Parę dni temu zadałem konkretne pytania Violetcie Porowskiej. Nie odpowiedziała mi do dzisiaj, czyli potwierdza, że pis boi się prostych, konkretnych pytań. Niektórzy z nich boją się odpowiedzialności karnej. I słusznie, bo powinni odpowiedzieć za swoje machloje i przestępstwa.

Na tak zwaną konwencję pis-u w Opolu, jak zwykle nie wpuszczono nikogo spoza „swoich”. Ja to nazywam partyjnymi zebraniami propagandowymi, bo to nic więcej nie jest.

Pamiętajcie! Pis zamyka SOR w Opolu, więc nie głosujcie na : Violettę Porowską, Katarzynę Czocharę, Janusza Kowalskiego, Sławomira Kłosowskiego i innych poddanych j. kaczyńskiego.