);

pis to kryminaliści

pis to kryminaliści, bo ważniejsza jest dla nich polityka, niż zdrowie własnego Narodu. Tak postępują tylko reżimy, czyli pis upodobnia się np. do Hitlera, czy Stalina.

Pis to kryminaliści

Ministrem zdrowia jest lekarz. Zgodnie z przysięgą Hipokratesa powinien ratować życie ludzkie, a przynajmniej nie szkodzić. A co on robi? Najpierw okłamywał nas, że w Polsce nie ma koronawirusa, a teraz okłamuje nas, że jest go bardzo mało.

Takie chamskie okłamywanie prowadzi do tego, że ludzie nie zdają sobie sprawy z zagrożenia swojego życia i narażają się niepotrzebnie. Lekarz więc szkodzi, zamiast pomagać.

Kłamca szumowski, czyli konował

szumowski cały czas powtarzał razem z drugim kłamcą – dworczykiem, że jesteśmy świetnie przygotowani na walkę z koronawirusem, czyli nie ma się czego bać. Maseczek mieliśmy mieć od groma, ubrań ochronnych i kombinezonów tak samo, nie wspominając o testach. Jednym słowem: koronawirusie, nie przychodź, bo cię pokonamy!

Podobnie nasza służba zdrowia miała być super przygotowana. Szpitale gotowe na przyjmowanie zakażonych, testy czekają, itp. bzdury. Tak samo kłamał – jak zawsze – morawiecki, ksywa premier i duda, ksywa prezydent.

Tylko rzetelna informacja

Kanclerz Merkel poinformowała rzetelnie swój Naród, jak wygląda sytuacja, czyli nic nie ukrywała. Dodała też czego można się spodziewać i co rząd robi, aby kraj przetrwał pandemię. Nasz rząd okłamuje nas od początku, co bezpośrednio zagraża życiu Polaków. Dlatego można spokojnie nazwać rząd i tak zwanego prezydenta kryminalistami.

To ludzie zbierają pieniądze na testy medyczne, na respiratory, maseczki, kombinezony. Wczoraj zebrano prawie 10 mln złotych. To ludzie zbierają się na żywność dla personelu medycznego. Rząd nie daje nic, a w dodatku przeszkadza. Opozycja chciała wykonywać testy – rząd zabronił udostępniać laboratoria Sanepidu. Wojewoda Warmińsko-Mazurski zakazał informacji na temat ilości zachorowań i śmierci.

kłamstwa mafii pisowskiej, czyli dezinformacja

Nasz rząd bandytów wmawia Polakom, że koronawirus atakuje nas na niskim poziomie, a jednocześnie nie wykonuje testów. Skoro nie ma testów, to nie ma stwierdzonych nowych zarażonych. Wmawia się nam również, że jest tylko 5 zgonów związanych z koronawirusem. Nie informuje się społeczeństwa, że na koronawirusa się nie umiera. On wywołuje tylko różne schorzenia, na które się umiera. Sytuacja jest identyczna co z AIDS. Też się na AIDS nie umiera. To też tylko przyczyna innych chorób, które prowadzą do śmierci.

Tego nasi bandyci, zwani rządem nam nie mówią. Okłamują nas, bo koniecznie chcą doprowadzić do wyborów 10 maja. Kalkulują, że ludzie będą siedzieć w domach i wybory wygra duda, bo hołota wiejska i miejska pójdą do urn.

duda, czyli kacyk niziołka z Żoliborza

Duda przegrałby z M. Kidawa-Błońską, bo się ośmieszał na każdym kroku. To byłko koniec pisdzielców. Dlatego teraz chcą koniecznie wyborów, które będą wbrew konstytucji. Ludzie którzy będą w kwarantannie nie będą mogli wyjść na wybory, bo narażą się na duże grzywny. Są więc niejako ubezwłasnowolnieni. Z jednej strony państwo zabrania im wychodzenia, z drugiej organizuje wybory wykluczając ich. To jest właśnie pisowskie skurwysyństwo!!!

Niziołek żoliborski bekał dziś w pisowski rmf-ie, że w ramach kampanii można się spotykać do pięćdziesięciu osób, że chodzenie do kościoła nie stanowi zagrożenia. To tylko potwierdza, że Kaczyński jest psychopatą, którego trzeba natychmiast odizolować razem z jego pachołkami, czyli dudą i morawieckim na czele!

Rozliczyć pisowską bandę kryminalistów

Kolejnym krokiem który trzeba szybko podjąć, to rozliczyć z każdego skurwysyństwa każdego, który skumał się z mafią pisowską. Wszystkim którzy należą do tej reżimowej partii i wszystkim, którzy współpracowali z nimi obniżyć przyszłe emerytury do minimum, czyli zrobić depisowanie!

Pis to kryminaliści! Przeczytaj o innych „wyczynach” pachołków kaczyńskiego na tej stronie i na innych.