);

Pedały walczą z gejami

Pedały walczą z gejami. Czym się różni pedał od geja? Nie zadałem wcale głupiego pytania. Wystarczy przyjrzeć się obecnym wydarzeniom, czyli czarni przeciw tęczowym.

Boże Ciało - katedra

Kościół Katolicki w Polsce przesiąknięty jest pedałami. Spora część z nich jest też pedofilami. A ci z kleru, którzy nie mają normalną orientację seksualną – bronią pedałów i pedofili. Nie dość, że bronią, to jeszcze ich ukrywają przed sprawiedliwością mając za nic krzywdę ich ofiar.

W zasadzie mógłbym machnąć ręką na to co się dzieje w czarnej mafii, czyli kościele katolickim i wśród katolików. Nie należę do żadnej religii i nie powinno mnie to obchodzić, bo ofiarami księży pedałów i pedofili są osoby związane z kościołem. Nie powinienem ich żałować, bo dobrowolnie związani są z czarną mafią. Dają sobie robić krzywdę i nic ich nie jest w stanie otrzeźwić. Mimo nagłaśnianych afer pedofilskich w kościele – ludzie nadal lgną do swoich oprawców i dają się wykorzystywać. To można nazwać tylko masochizmem połączonym z ciemnotą i debilizmem.

Boże Ciało - ulica Piastowska

Jak mogę to zjawisko inaczej nazywać, jak nie średniowieczną ciemnotą?! Ludziom w Polsce – za rządów zdewociałych pisimatołów – kompletnie pociemniało w resztkach mózgów, które mają. Tworzą się jakieś bractwa maryjne, albo chrystusowe i paradują w płaszczach z krzyżami! Nowi – kurwa – krzyżacy się nam objawili. Przyjeżdżają do Krakowa bronić hierarchę, który zamiast do miłości nawołuje do nienawiści! I wyją „my chcemy Boga”. A kto im broni mieć tego swojego Boga?!

Mnie ich Bóg i cała jego czarna mafia w sukienkach nie przeszkadza, ale nie życzę sobie, aby mi go wciskali na siłę. Wciskali Boga i chore – wymyślone przez kapłanów – prawa. Nie życzę sobie, aby mnie oceniali według ich chorych kodeksów! Ja im niczego nie narzucam!

Pedały walczą z gejami

Wracając do tytułu: jego wyjaśnienie jest bardzo proste. Zawsze mówiono, że w kościele są pedały, czyli spora część księży. Na homoseksualistów spoza kościoła mówi się geje. Kościół, zwłaszcza ostatnio walczy z gejami. Można więc przyjąć, że osoby o tej samej orientacji seksualnej toczą walkę między sobą. I to na oczach społeczeństwa, które daje sobie wmawiać wszystko, które nadal posyła swoje dzieci w brudne łapska pedałów i pedofili w czarnych sukienkach.

Polska jest bardzo wyznaniowym państwem. Doprowadzili do tego nie sami kapłani katoliccy, ale politycy – sługusy, czytaj: dewoty! To tylko w Polsce jest możliwe, że obok społeczeństwa żyje mafia na specjalnych prawach, które nadają im rządy rzekomo świeckiego państwa.

Przeczytaj o lokalnych dziennikach.