);

Park Trampolin Jump Planet

nagłówek strony Duchowoscaa.eu

W Opolu od października 2018 roku działa Firma, która oferuje ciekawą rozrywkę. Jest to Park Trampolin Jump Planet. Inaczej mówiąc każdy może poskakać na trampolinach. Jeżeli ktoś jest wysportowany, to może robić i przewroty w powietrzu.

Opole - Jump Planet
Opole – Jump Planet

Jednym z warunków, które trzeba spełnić, aby korzystać z atrakcji są skarpetki antypoślizgowe. Jeżeli nie mamy własnych – możemy je nabyć na miejscu. Są konieczne, bo zapewniają nam bezpieczną zabawę. Gospodarze zalecają również strój gimnastyczny lub sportowy, na przykład dres, bo nie krępuje ruchów.

Kolejnym warunkiem przystąpienia do zabawy jest rozgrzewka. Prowadzi ją trener, bo powinniśmy być rozruszani, aby nie ulec wypadkowi. Przez cały czas naszego pobytu na sali z trampolinami towarzyszy nam opiekun – trener. Nie jest to indywidualny trener, tylko ktoś kto sprawuje nadzór nad naszą zabawą. Jeżeli ktoś by chciał mieć swojego trenera, to może skorzystać z treningu personalnego lub z zajęć grupowych.

Opole - Jump Planet
Opole – Jump Planet

Gdy zdecydujemy się skorzystać z oferty i poskakać, to powinniśmy najlepiej umówić się na konkretny termin. Możemy to zrobić zarówno poprzez telefon, jak i przez internet, gdzie kupujemy bilet. Można też przyjść bez umawiania się, ale to może się skończyć odesłaniem nas, bo możemy trafić na pełną salę ćwiczeń. Jednorazowo na sali może ćwiczyć do 40 osób.

Bilet możemy zakupić na miejscu, ale lepiej jest to zrobić przez internet. Ma to jeszcze i tą dobrą stronę, że bilety kupione przez internet są tańsze. Bilet możemy kupić na jedną lub dwie godziny. Jednogodzinny bilet w tygodniu kosztuje 28 złotych, a weekendy – 32 złote. Są także abonamenty, oraz bilety grupowe(od 6 osób wzwyż), oraz bilety dla grup zorganizowanych.

Opole - Jump Planet
Opole – Jump Planet

Wejścia na salę odbywają się o pełnych godzinach, więc aby wejść musimy być ok 10 minut wcześniej. Gdy się spóźnimy – nie zostaniemy wpuszczeni. Podyktowane jest to koniecznością wcześniejszej rozgrzewki, aby zminimalizować możliwość kontuzji.

Jump Planet to oferta rozrywkowa dla osób w każdym wieku, jeśli tylko nie mają przeciwwskazań zdrowotnych, aby móc korzystać z trampolin. Nie mamy ograniczeń wiekowych. Jednak dzieci do 5-go roku życia muszą być na trampolinach pod opieką osoby dorosłej (i wchodzą z nią na jednym bilecie). Radzimy uważać osobom mających problem z kręgosłupem, bo raczej nie jest to wskazana forma rozrywki dla osób z tą dolegliwością czy stawami. W takich przypadkach jednak najlepiej zasięgnąć opinii swojego lekarza. Każdy bowiem na trampoliny wchodzi na własną odpowiedzialność, świadomy swojej kondycji i swojego stanu zdrowia.

Opole - Jump Planet
Opole – Jump Planet

Po zabawie można skorzystać z kafejki znajdującej się przy recepcji. Można tam zamówić kawę/herbatę, zakupić zimne napoje i wypić je spokojnie w strefie relaksu.

Park Trampolin Jump Planet znajduje się na ulicy Wrocławskiej(zaraz za Kanałem Ulgi). Otwarty jest 7/7, od niedzieli do czwartku w godzinach 10.00 – 20.00. W piątek i sobotę w godzinach 10.00 – 21.00.

strona internetowa: www.jumpplanet.pl

bilety: www.jumpplanet.pl/opole

cennik: http://jumpplanet.pl/cennik-i-bilety/?m=opole