);

Opozycja to dzieci w piaskownicy

nagłówek strony Duchowoscaa.eu

Opozycja to dzieci w piaskownicy – tak to trzeba nazwać delikatnie, czyli nie używając wulgarnego języka. Choć takie słowa same cisną się na usta. Można śmiało stwierdzić, że nie mamy opozycji.

W niby kampanii przed wyborami parlamentarnymi lewica zapewniała, że jak dostanie się do Sejmu, to nie pozwoli pisowi szaleć, bo będzie pilnowała, aby PiS nie mógł przeprowadzać ustaw w ekspresowym tempie. I niedługo po wyborach 12  posłów lewicy nie przychodzi głosować nad ustawą demolującą wymiar sprawiedliwości. Dlaczego? Nie, bo nie. Gdy zrobiła się awantura, to albo zamknęli swe poselskie usta, albo debilnie się usprawiedliwiali, czym jeszcze bardziej wkurzają ludzi. Przykładem jest poseł Śmiszek, bo sam się ośmiesza. Opozycja to dzieci w piaskownicy!

Władysław Kosiniak-Kamysz stwierdził niedawno, że PSL nie chodzi na protesty, bo uważa, że to nic nie daje. Widocznie 7 posłów PSL i Kukiz’15 uznało, że na głosowania poselskie też nie będą przychodzili, bo to nic nie da. Oczywiście wielki obrażony na PO – Paweł Kukiz też nie przyszedł. Ani z niego poseł, ani rockman. Moim zdaniem jeden z największych pomyłek poselskich. W. Kosiniak – Kamysz kandyduje na Prezydenta RP. Wolne żarty! On nawet kilku swoich żałosnych posłów nie potrafi zdyscyplinować – a chce rządzić Państwem.

Opozycja to dzieci w piaskownicy
Koalicja Obywatelska

Koalicja Obywatelska jako jedyna posypała głowę popiołem. Tylko co społeczeństwu po tym?! Tłumaczenia niektórych posłów jest na poziomie wyborców pisu, czym jeszcze bardziej wkurzają ludzi! G. Napieralski wyjechał na urlop z rodziną, bo miał taką ochotę. Poseł podczas obrad Sejmu powinien być w Sejmie, a nie na urlopie. Za co Pan bierze pieniądze panie Napieralski?! P. Poncyljusz tłumaczy się, że „nie dobiegł na głosowanie”, czyli wolno biegł, choć ma długie nogi. Sam jest ciężko myślący, czy nas uważa za debili? J. Marczulajtis – Walczak uznała, że skończyła pracę, spakowała się i wyjechała do domu. J. Kluzik – Rostkowska tylko przeprasza za nieobecność. Pewnie była na kawie. Tadeusz Zwiefka znany z „Dzienników Telewizyjnych” był na jakimś spotkaniu i nawet nie usiłował „dobiec”, jak P. Poncyljusz.

Na koniec dwaj Posłowie z Opolszczyzny: Witold Zembaczyński i Tomasz Kostuś. Zniknęli. Nie ma ich. Chyba trzeba ich szukać. Podczas kampanii obiecywali, że będą super posłami i co? Obaj są miałcy i nijacy. Nie widać ich ani w Sejmie, ani w Opolu, czy w województwie. Głosowałem na jednego z nich, ale na zasadzie przeciw pisowi. Obaj potwierdzili, że się nie pomyliłem, co do ich kompetencji, czyli mój głos zawdzięczają pisowi.

Przewodniczącym klubu KO jest Borys Budka. Jest on też kandydatem na Przewodniczącego PO. Jeżeli nie potrafi on zdyscyplinować 9 posłów, to jak będzie zarządzał ogólnopolską partią polityczną?!

Niestety z przykrością trzeba stwierdzić, że obecna opozycja, czyli PO, PSL z Kukiz’15, Lewica jest bardzo słaba. Można powiedzieć, że …

…Opozycja to dzieci w piaskownicy.

Bardziej ci posłowie nie mogli napluć nam – tym którzy chodzą na protesty i sędziom – w twarz. Tego nie da się wytłumaczyć. Jak tak mają pełnić rolę posła opozycji to niech oddadzą mandat. To co dziś pokazali, to parodia posła!

Po wpadce posłowie, poprzez internet „dowiedzieli się kim są”. Nastąpiła też dyskusja. Niektórzy stwierdzili, że skoro opozycja „olewa” temat, to oni też nie pójdą na protesty pod sądy. I to jest błąd. Faktycznie posłowie zawalili bardzo, ale nie możemy pozostawić samych sędziów. Walka jest o niezależne sądy, a nie o posłów. Ich zdążymy rozliczyć. Sędziom musimy pomóc natychmiast dla ich i naszego dobra.

Opozycja to dzieci w piaskownicy. Przeczytaj o protestach i innych sprawach związanych z obecną sytuacją.