);

Opolskie szkodniki

nagłówek strony Duchowoscaa.eu

Dziś subiektywnych parę uwag o trzech politykierach(nie mylić z politykami), którzy mają związki z Opolem. Swoim działaniem szkodzą wizerunkowi Polski, czyli są zakałą tej ziemi.

Szkodniki opolskie

Opolskie szkodniki, to patryk jaki, marcin ociepa i janusz kowalski. Znałem osobiście pierwszych dwóch. Trzeciego widziałem tylko raz na spotkaniu przed wyborami parlamentarnymi.

W okresie osobistych kontaktów z m. ociepą i p. jaki widziałem, że to są ludzie, którym zależy tylko i wyłącznie na karierze politycznej. Politykę traktowali jako pomost do władzy i pieniędzy. Już w tamtym okresie obaj byli gotowi na pakt z diabłem, aby tylko mieć władzę i pieniądze.

Obaj też traktowali otaczających ich ludzi instrumentalnie. Gdy ktoś był im potrzebny, to był w ich łaskach. Gdy okazywał się niepotrzebny – skreślali go. Obaj też byli doskonałymi demagogami, czyli doskonale nadawali się na prawą stronę sceny politycznej.

patryk jaki wypłynął na protestach maturzystów, którzy musieli powtarzać egzamin maturalny, bo wyciekły tematy. Potem działał jako młody z PO(tak, tak – działał w PO!!!). Potem obraził się na PO i wpadł na chwilę do pis-u. Tam jednak nie wzbudził zaufania, bo parł do władzy, więc przeniósł się do solidarnej polski Zbigniewa Ziobry.

marcin ociepa wypłynął w Opolu na walce z ówczesnym prezydentem – Ryszardem Zembaczyńskim. Szybko się jednak okazało, że jak tylko pojawiła się możliwość dogadania się z ekipą rządzącą i zostania przewodniczącym Rady Miasta – przestał wytykać błędy R. Zembaczyńskiemu. No i rządził RM. Przez pewien czas był związany z Markiem Jurkiem, ale w końcu wylądował u jarosława gowina.

janusz kowalski pojawia się w Opolu, gdy zbliżają się wybory, w których chce startować. Wtedy nagle interesuje się miastem i jego problemami. Tak było i przy ostatnich wyborach parlamentarnych. Bardzo walczył o dobro miasta, interesował się. Gdy tylko osiągnął swój cel, tyle go widziano w Opolu.

Szkodniki, szkodniki

Wszyscy trzej biorą udział w chocholim tańcu, bo mają z tego korzyści: włądzę i pieniądze. Nie obchodzi ich nic poza tym. Zrobią wszystko, co tylko im każą ich wodzowie, bo to im daje profity. Ludzi i Państwo mają w głębokim poważaniu.

Ich wypowiedzi w telewizjach, radiach, czy w mediach społecznościowych są mieszanką infantylizmu, kłamstw i debilizmu. Wykazują kompletny brak kręgosłupa moralnego i brak honoru. Nie wiem, czy zdjęli wszystkie lustra w domu, czy też nadal mogą patrzeć na swe odbicia. Ja gdybym się tak zachowywał – nie miałbym ani jednego lustra w domu i już dawno spaliłbym się ze wstydu. Swoimi komentarzami tylko się ośmieszają.

Opolskie szkodniki upadły nisko. Nie rozumiem, jak można tak nisko upaść w swoim rozwoju z powodu swoich żądz – władzy i pieniędzy?! W dodatku na swoich stanowiskach wykazują się daleko posuniętą niekompetencją. To nie moja bajka. Nie przeszkadzałoby mi też ich zachowanie, gdyby nie fakt, że ustawiają moje życie swoimi kretyńskimi działaniami. Uważam, że takich ludzi należy eliminować z życia publicznego i politycznego. Uważam też, że powinni odpowiedzieć przed sądem za swoje szkodliwe działania.