);

Niekompetencja urzędnicza

Remont ulicy Niemodlińskiej niewątpliwie przejdzie do historii Opola. Ale historii niekompetencji urzędniczej i lekceważenia mieszkańców Opola. Roboty miały być zakończone w listopadzie 2017 roku. Jest koniec maja 2018 r, a roboty nadal trwają!!! Nie można wjechać z ul. Wojska Polskiego na Niemodlińską w kierunku miasta. Z ulicy Hallera nie pojedziemy ani w k

Opole, Niemodlińska

ierunku miasta, ani w kierunku Krapkowic. Zrobiono objazd ul. Domańskiego, ale żaden urzędnik nie pomyślał, aby usprwnić wyjzd z Domańskiego na Niemodlińską! W efekcie tworzą się tam korki!

Urzędnicy nie brali zupełnie pod uwagę uwag mieszkańców, którzy na co dzień obserwowali postęp robót, a raczej jego brak. Twierdzili, że wszystko jest pod kontrolą i roboty posuwają się planowo. Nie chciano uwierzyć – co było widać gołym okiem – że robotników prawie nie było, więc było wiadome, że nie zdążą z remontem w uzgodnionym terminie.

Mam nadzieję, że firma, która wykonuje remont zapłaci wysoką karę za męczarnie Opolan. Odpowiedzialni urzędnicy z UM również powinni ponieść konsekwencje.

   

Dodaj komentarz