);

Największy kościelny cham

Hierarchowie kościelni zawsze byli bufonami i chamami, czyli zawsze przeczyli dogmatom kościelnym. W Polsce objawił się największy kościelny cham i bufon. W dodatku cierpi on na maniakalną nienawiść do środowisk LGBT i do ludzi w ogóle.

Ten hierarcha najchętniej wszystkich ze środowisk LGBT by wymordował. Pozostali musieliby wyznawać takie wartości, jakie on by nakazał, czyli kto by nie chciał słuchać też by podlegał eutanazji.

Kraków
Kraków – ulica Grodzka

W historii byli już wyznawcy takich idei, jakie dzisiaj głosi ten największy kościelny cham. Kończyło się to zagładą tysięcy, a nawet milionów ludzi. Dla mnie to faszyzm w czystej postaci. On nie głosi słowa bożego, a słowo katofaszystowskie.

Nasz cham usilnie chce narzucić swoje chore widzenia świata. Ten kawaler w sukience mówi, kto ma być rodziną, jak należy postępować, jakimi wartościami się kierować. Coś tam czkał o miłości bożej i w jej imię wywalił na bruk kobiety, które wychowują dzieci, tylko dlatego, że nie miały mężów. To że jedna z nich opiekuje się adoptowanymi dziećmi nie obchodzi go. A mordę ma pełną frazesów o miłości chrześcijańskiej i nieusuwania niechcianych ciąż!

Mnie jego debilne wypowiedzi nie ruszają, ale dziwię się przełożonym tego chama, że pozwalają tak szkodzić kościołowi. Bo on szkodzi kościołowi, nie mnie, bo ja się cieszę z jego chamskiej działalności. Słuchają go dewoci, którzy mają wyprane mózgi. To ten sam rodzaj, który hołubi klechę z Kujaw – równie dużego szkodnika kościelnego.

I tak zastanawiam się, jak długo jeszcze Polacy będą znosić szarogęsienie się klechów różnego szczebla i złodziei i kombinatorów z pisu? Przeczytaj, dlaczego nie można głosować na pis.