);

Modły nie pomogły

Modły nie pomogły i korona wirus nas bezczelnie zaatakował. Najpierw nasz kłamliwy premier Mateuszek powierzył nasz Kraj Matce Boskiej, potem Jezusowi. To mogło nie wystarczyć, więc nic nie mogący minister od zdrowia powierzył służbę zdrowia Matce Boskiej, czyli w zasadzie jesteśmy ze wszech miar chronieni.

Modły nie pomogły

Przynajmniej tak uważają premier, prezydent(to za duże słowa, ale niech będzie) i minister z bożej łaski od zdrowia. Po czym zawinęli się i pojechali na narty mając w nosie Polaków, bo co się będą przejmować.

No i okazało się, że ten rozmodlony rząd dewotów ma kiepskie relacje ze swoim bogiem, bo malutki wirus, którego nawet nie widać gołym okiem z wrodzoną bezczelnością wszystkich wirusów, zaatakował ten święty kraj. Wirus ma w nosie boga katolickiego i Polaków dewotów, bo nawet nie boi się wody święconej!

Debile z pisu mieniący się rządem Polski skazali swój Naród na scenariusz włoski, albo gorszy. W normalnych warunkach służba zdrowia praktycznie jest w stanie agonalnym. W sytuacji pandemii, którą ogłosiła agenda ONZ-etu Polacy zostali praktycznie bez pomocy. Lekarze alarmują, że brakuje maseczek, kombinezonów, respiratorów – wszystkiego.

Stary dziad – doradca

Jakiś stary dziad, jako doradca rządowy opowiadał w TVN-ie pierdoły typu, że jak nie kombinezony, to będą fartuchy!!! I to ma być doradca. Niejaki Krasnodębski – jeden z debili pisowskich – oznajmił, że korona-wirus spowoduje, że nasz Naród się odmłodzi!!! Mam nadzieję, że jego pierwszego wyeliminuje i odeśle do historii, czyli szlag go trafi.

Pazerna banda pedofilów i pedałów, czyli kler nie zamknęła kościołów, bo boją się o kasę. Boją się też, że ludzie, posmakują mszy w telewizorze i nie wrócą do kościołów, bo tak jest wygodniej. Na wszelki wypadek czarna banda ogłosiła, że msze w telewizorach są nieważne. To po co tak walczyli o msze w telewizji?

Właśnie kolejny raz polski kler pokazał, że nie zależy im na ludziach, tylko na władzy i kasie. W katolickich Włoszech nakazano pozamykać kościoły i nikt się nie ma o to pretensji. W Polsce zdewociały rząd boi się kleru i takiego nakazu nie wyda, bo boi się kilku debili w czerwonych płaszczach z krzyżami.

Modły debili

Żyjemy już dwadzieścia lat w XXI wieku, a premier Polski z ministrem powierza Kraj opiece Jezusowi. Ten, co mieni się być prezydentem ciągle jest na kolanach i podpisuje wszystko, co mu dyktator nakaże. Inny debil z czarnej mafii pedałów i pedofilów, czyli z kleru oświadcza, że koronawirus to kara za LGBTQ. Ultra katolicka ciemnota Ordo Iuris walczy ze światłymi ludźmi, czyli UE. I taki jest obraz dzisiejszej Polski, czyli powrót do średniowiecza.

Efekt tej ciemnoty, zaściankowości i zacofania sporej części społeczeństwa widoczny jest jak na dłoni w obecnej sytuacji pandemii. Liczyć na ciemnotę nie możemy. Musimy się ratować sami, a potem podziękować debilom ze zjednoczonej prawicy odsuwając ich w cień więziennych murów.

Modły nie pomogły, bo nie mogą, ale przeczytajcie też inne artykuły o ciemnocie rządzących zarówno na tej stronie, jak na innych portalach.