);

Łgarze pisiarscy

nagłówek strony Duchowoscaa.eu

Łgarze pisiarscy są w swoim żywiole, czyli komuna wróciła. Do roku 1989 byliśmy okłamywani przez TVP. Dziś również władza nas okłamuje, a TVP to szczujnia i wylęgarnia kłamstw.

łgarze pisiarscy

Szumowski kiepsko powierzył opiekę zdrowotną matce boskiej, bo niestety koronawirus szaleje w Polsce. A matka boska jakoś mu nie może dać mu rady, podobnie, jak czarni debile machający po ulicach kropielnicami.

Cóż pozostało szumowskiemu? Przyłączył się do swego szefa – kłamcy i zakazał podawać prawdziwych informacji dotyczących rozprzestrzeniania się pandemii w Polsce i śmiertelności z nią związanej.

Konował na usługach pisodebili.

Ten konował (choć nie wiem, czy nie obrażam konowałów), jak to sługus ślepo słucha kaczyńskiego i jego przydupasów i nie chce podawać prawdziwych informacji, aby nie okazało się, że jesteśmy jednak Włochami, a nie Niemcami. Wszystko po to, aby nie trzeba było ogłaszać stanu klęski żywiołowej.

Pisowskie gnoje, kosztem zdrowia Polaków robią wszystko, aby nie wprowadzać stanu klęski żywiołowej, bo nie było wyborów oraz władze samorządowe zyskałyby więcej praw, czego boi się pis.

Prawda jest taka, że szumowski i reszta pisiarów nie robi prawie nic dla powstrzymania pandemii. Raz, że zwyczajnie nie potrafią, bo to debile, a dwa że nie mają za co, bo rozdali pieniądze swojej hołocie. Tylko ludzie i prywatne firmy robią, co mogą, aby walczyć z koronawirusem.

Pisiory zarabiają na śmierci, czyli monopol.

W dodatku pisiarstwo chce zarabiać na nieszczęściu ludzi. Najpierw zrobili monopol na sprzedaż maseczek i zamówili je u pisiora. Chcieli dać zarobić obajtkowi(sołtysowi z Pcimia), bo dali mu monopol na produkcję płynu odkażającego ze spirytusu bez akcyzy. obajtek, jak to nieuk nawet tego nie potrafił i produkcję płynu szlag trafił.

Gdyby ludzie nie składali się na sprzęt dla placówek służby zdrowia, nic byśmy nie mieli. Czarna mafia pedalsko – pedofilska, czyli kościół nie dali nam ani złotówki, a belzebub toruński darł mordę o kasę, bo rzekomo radio i telewizja mu padały.

Nagle zarówno pedały i pedofile z kościoła z belzebubem na czele przestali drzeć pyski, że koronawirus niestraszny na mszach, komuniach itd. Jakoś im nagle przestało zależeć na kasie. I to jest dowód, że rząd pisodebili obiecał zapewne tym pazernym czarnuchom kasę, jak koronawirus zostanie wyrzucony z Kraju.

Takiego zakłamania i skurwysyństwa, jakie uprawiają Pisodebile po wojnie w Polsce nie było. Nagminnie łamią prawo z Konstytucją włącznie i cały czas okłamują Polaków.

Łgarze pisiarscy działają cały czas. Przeczytajcie inne artykuły o tym na tej stronie i na innych.