);

Kościół to mafia!

Kościół to mafia żerująca na ciemnocie i naiwności ludzkiej. Każda religia istnieje tylko dlatego, ponieważ ludzie są głupcami.

wnętrze kościoła
wnętrze kościoła

Każda wiara jest ograniczeniem, bo nakazuje przyjąć obowiązujące kanony i nie dochodzić na ile są prawdziwe. Religia katolicka każe wierzyć, że Maryja zaszła w ciążę wiatropylnie, że Józefowi nie przeszkadzało, że kto inny zapłodnił jego kobietę. Katolickie owieczki(bardziej adekwatne słowo, to „barany”) mają nie interesować się co robił Jezus od urodzenia w Betlejem do 33 roku życia.

Mają wierzyć, że ich Bóg jest zarazem miłosiernym i bezwzględnym osobnikiem. Muszą powierzać swoje sekrety obcym ludziom, czyli księżom, bo inaczej nie otrzymają rozgrzeszenia. Mają robić dokładnie to, czego wymaga kościół rzekomo będący przedstawicielem Boga.

wnętrze kościoła
wnętrze kościoła

Wiara nie pozwala na odstępstwo od niej, bo taka postawa jest od razu karana. W czasach średniowiecza za próbę samodzielnego myślenia karano śmiercią. Kościół wykorzystuje i dlatego stara się utrzymać wśród wiernych ciemnotę. Każe modlić się do symboli z drewna lub kamienia. Biskupi twierdzą, że są naznaczeni przez Boga i wiedzą wszystko najlepiej. Wmawiają wiernym, że bez nich kontakt z ich Bogiem jest niemożliwy.

Każda religia, w tym katolicka to nic innego, jak żądna władzy i bogactw kasta. Z tego powodu wybuchały i wybuchają wojny na tle religijnym. Przez kościół katolicki zginęły miliony ludzi. Naiwni ginęli za wiarę, a chcący myśleć po swojemu – ginęli w męczarniach.

W obecnych czasach kościół katolicki nadal krzywdzi ludzi i żyje dzięki ich ciemnocie. To niewiarygodne, ale ludzie w Polsce dają się coraz bardziej zniewalać biskupom. A hierarchowie kościoła katolickiego to mafia. Oni kryją przestępców w sutannach i sami są przestępcami.

W tym procederze pomagają im politycy, którym kościół odpłaca się agitacją na ich rzecz. To dlatego Kaczyński wydziera się, że podniesienie ręki na kościół, to podniesienie ręki na państwo. W zamian na kościołach – wbrew prawu – banery z gębami polityków pis-u wiszą na murach i płotach wokół kościołów. A za konszachty pisowskiej mafii z kościelną mafią zapłaci cały Naród. I to zarówno w sensie dosłownym(miliony złotych na kościół), jak i pośrednim – uzależnieniem państwa od kościoła.

Dlatego trzeba – póki jeszcze można, bo kościół to mafia – wysłać pis na śmietnik historii, a kościołowi wskazać właściwe dla niego miejsce, czyli z dala od polityki i Państwa. Należy odciąć kościół od państwowych pieniędzy. Należy kościół opodatkować od wszelkiej działalności gospodarczej. Kościół z dala od Państwa to jedyna droga rozwoju. Państwo, które pozwala kościołowi sobą rządzić jest słabe i staje się totalitarne.

Dlatego nie należy w najbliższych wyborach głosować na nikogo związanego z pis-em i kościołem. Kościół to mafia! Polecam film
https://www.youtube.com/sekielski