);

Jestem gorszego sortu i parę słów o polityce

nagłówek strony Duchowoscaa.eu

Jestem gorszego sortu, czyli niepotrzebnie chodzę (czasem jeżdżę) po tym świecie. Żyję w państwie, które dyskryminuje swoich obywateli albo ze względu na wiek, albo ze względu na poglądy polityczne.

Jestem gorszego sortu

Mam 62 lata i jestem emerytem. Nie mogę korzystać z wprowadzonych ostatnio przepisów dotyczących zakupów dla osób w wieku ponad 65 lat. To pierwsza dyskryminacja.

Jestem gorszego sortu, czyli bez zniżek

Nie mogę otrzymać karty seniora, bo i w tym przypadku trzeba osiągnąć wiek 65 lat. Nie mam żadnych zniżek na przejazdy pociągami, bo emeryt jest przecież bogaty. Najlepiej by było, abym żył krótko, i siedział w domu, a nie szlajał się koleją, czy autobusami po Kraju i za granicę.

ZUS i służba zdrowia robią wszystko, abym czuł, że jestem uciążliwym balastem. Dobry emeryt, to martwy emeryt, bo nie obciąża budżetu Państwa. A budżet Państwa musi mieć pieniądze, aby rozdawać je rozleniwionym młodym matkom i całej hołocie obiboków i pijaków, którym darmowe pieniądze „się po prostu należą”.

Jestem gorszego sortu, czyli młody, czy stary?

Z jednej strony jestem za stary, aby łapać się na 500+, na mieszkanie+, na inne „plusowe” programy, a z drugiej strony jestem za młody, aby otrzymać wspomniane wyżej przywileje dla starszych osób, czyli kim jestem?

W którą stronę by się nie obrócić, to jestem poza czymś. Albo za młody, albo za stary. Nawet w okresie przed epidemią, gdy brakowało pracowników, szukałem pracy na pół etatu, nie było takiej. Albo cały etat, albo won!

Jednak nasze złodziejsko-pisiarskie Państwo nie jest na tyle obrzydliwe, aby mi co miesiąc zabierać podatek zdrowotny. To robi chętnie, natomiast w zamian nie zapewnia mi opieki zdrowotnej, zmuszając do korzystania z odpłatnych, prywatnych gabinetów.

Jestem gorszego sortu, czyli politycznie niepoprawny

Jakby tego było mało, to jeszcze doszło mi wykluczenie polityczne, bo śmiem nie zgadzać się z czarną mafią zjednoczonej prawicy. I to jest chyba najcięższe moje wykroczenie przeciwko Państwu i Narodowi Polskiemu.

Zapewne, gdybym był wazeliniarzem, kombinatorem, złodziejem i włazidupem, to pachołki kaczyńskiego zapewne znalazłyby mi jakąś pracę, dały jakieś przywileje. Niestety dla siebie mam coś, czego oni nie mają. Mam honor i poczucie godności, czyli nie zamierzam nikomu lizać butów i mówić o Państwie Polskim, jako o perfumerii, podczas gdy jest to gnojówka, czyli jedno wielkie skurwysyństwo.

Kiedyś byłem dumny i z tego, że jestem Polakiem i z Polski. Po 1989 roku wydawało się, że nareszcie mamy wolność i mamy szansę stać się pełnoprawnym członkiem Europy Zachodniej. Teraz nie jestem dumny z bycia Polakiem i nie jestem dumny z Polski. A Polaków uważam za zwykłych debili, bo dali się omotać psychicznie choremu gnomowi z Żoliborza.

Jestem gorszego sortu, czyli ogłupienie Narodu

Kiedyś się dziwiłem, jak Niemcy mogli dać się ogłupić Hitlerowi. Teraz patrząc na Polaków i Węgrów już się temu nie dziwię. Poznałem mechanizmy takiego obrotu sprawy. Polacy z wolnego i dumnego Narodu dają się coraz bardziej wtłaczać w ograniczenia zabierające im wolność, którą tak lubią.

Po roku 1918 Polacy dali sobie odebrać wolność trzykrotnie. Raz to zrobił Piłsudski, bufon którego polityka doprowadziła do utraty niepodległości w roku 1939. Nieprzypadkowo był on czczony przez Hitlera. A trzeci raz wolność odebrano nam w roku 1945, bo zapanował komunizm.

Jestem gorszego sortu, czyli sami oddajemy wolność

Jednak wtedy za utratą wolności stały potężne siły, których nie można było pokonać i były to siły zewnętrzne. Teraz nikt z zewnątrz nam nie zabiera wolności. Teraz dajemy sobie ją odbierać garstce sługusów chorego psychicznie karła z Żoliborza.

I większość się na godzi na to. Pisarzyny (trudno ich nazwać dziennikarzami) zamiast grzmieć i wytykać każdy błąd mafii prawicowej, uświadamiać ludzi, co nam grozi, to zajmują się jałowymi dyskusjami i wytykaniami błędów opozycji. I niedługo obudzą się z zakneblowanymi ustami, bo to więcej niż pewne.

I to byłby koniec tego smutnego tekstu. Przeczytajcie jeszcze o mafii na innych portalach.