);

Drogo i drożeć będzie

Drogo i drożeć będzie. Taki efekt rządów rozdawnictwa był do przewidzenia. Piso – matoły nie mają już za co spełniać obietnic i rozdawać hołocie darmowe pieniądze, czyli muszą jeszcze bardziej okradać uczciwie pracujących ludzi.

Nawet tak zwany suweren, czyli prostactwo, które głosuje na piso-matołów zauważyło, że robi się drogo. Tyle, że suweren nie poszedł do pracy, a zażądał waloryzacji 500+, bo może kupować coraz mniej flaszek wódki za 500 złotych.

Wystarczy wejść do sklepu, albo udać się na targ, aby od razu dostać zawrotu głowy od cen, które stale rosną. I rosnąć będą. Od nowego roku w Opolu zdrożeje opłata za wodę i ścieki; zdrożeje opłata za wywóz śmieci(do 20zł/osoba); zdrożeje podatek gruntowy. Podrożeje też prąd i gaz. A skoro zdrożeje prąd, to zdrożeje wszystko. Inaczej mówiąc, inflację mamy zapewnioną.

Sytuacja taka była do przewidzenia i mówili o tym eksperci. Tępy suweren był jednak na to głuchy. Leniwe mamuśki, które tabunami łażą przed południem po ulicach dbają tylko o figurę i o to, aby napić się kawy w kawiarni. O pracy nawet nie pomyślą, bo przecież im się 500 zeta co miesiąc należy, jak psu buda. Tylko te pustaki nie pomyślą o swoich przyszłych emeryturach i o tym, że obecnie żyją na koszt tych co pracują uczciwie. Te pieniądze, które dostają mogłyby iść na inne, społeczne cele, np. na lecznictwo, oświatę, czy budowę żłobków.

Dodatkowo samorządy będą podnosić ceny wszystkiego, co przynosi im dochody, bo rządowe piso-matoły gro swoich obietnic finansują poprzez samorządy. Dodatkowo ograniczają samorządom dochody. Tak więc oprócz drożyzny będziemy mieć stagnację w rozwoju miejscowości. Nie będzie nowych ulic, nowego asfaltu, nowego parku. Ulice będą brudne.

Rządy piso-matołów doprowadzą do gomułkowskich czasów stagnacji i szarzyzny. Ja te czasy doskonale pamiętam i wiem jak ciężko się wtedy żyje. Niestety żyję w Kraju debili, którzy sprzedali swoją wolność i przyszłość za 500+ i inne ochłapy. Większość Polaków to bezmózgi. Wybierają na rządzących tych, którzy doprowadzają ich do ruiny.

Drogo i drożeć będzie! Przeczytaj też o innych efektach rządów kretynów. Tutaj też jest ciekawie.