);

Czarna dziura w UE, czyli Pis niszczy Polskę

nagłówek strony Duchowoscaa.eu

Codziennie możemy przeczytać, oglądnąć w telewizji lub odczuć na własnej skórze, jak pis niszczy Polskę. Jeżeli zostaną wybrani na kolejną kadencję – Polskę czeka reżim, bo do tego dążą wraz z kościołem.

Mapa UE

Codziennie słyszymy o kolejnych aferach z udziałem pisowców. Przekonujemy się, jak wykorzystują społeczne pieniądze dla prywatnych celów, czyli nas okradają. Z jednej strony rozdają pieniądze, a z drugiej strony odmawiają finansowania potrzebnych instytucji. Niedawno MEN odmówił finansowania młodzieżowego telefonu zaufania, choć korzysta z niego milion młodych ludzi rocznie. Argumenty na „nie” były – jak to w pisie – kłamliwe. Ta partia potrafi doskonale kłamać.

Pis traktuje wszystkich, jak swój elektorat, czyli uważa społeczeństwo za chamów, prostaków i głupków. Argumenty używane przez pis są na poziomie debili i kretynów. Uznawane są tylko przez elektorat pis-u. Dla pozostałej części społeczeństwa są żenujące. Świadczą albo o debilizmie używających ich, albo o ich bucie i zwykłym chamstwie.

Pis spowodował, że łyse debile z faszystowskich ugrupowań poczuli się silni. Doprowadził do powstania grupy ludzi, którzy korzystają z socjalnych środków, którymi pis ich przekupił. To są zwykłe lenie, chamy i cwaniaki. Oni też poczuli się silni. Nie pracują, za to piją alkohol i nie przejmują się, że otrzymywane za darmo pieniądze są odbierane innym ludziom.

Pis niszczy Polskę.

Pis doprowadził do ruiny służbę zdrowia, edukację, wymiar sprawiedliwości, bo ma chore wizje. Teraz wziął się za niszczenie polskich przedsiębiorców, czyli podcina gałąź na której siedzimy. Seniorzy nie mają żądnej opieki zdrowotnej, czyli najlepiej będzie, jak wymrą jak najszybciej.  Geriatria została praktycznie zlikwidowana przez pis. Odmawiają finansowania leczenia rzadkich chorób. To ludzie się składają na finansowanie kosztownych operacji zagranicznych.

Nie było w historii partii, która w tak krótkim czasie narobiła tyle złego dla Polski, która skłóciła ze sobą Polaków, która dopuściła, aby jej członkowie okradali Polaków z ich pieniędzy, a jednocześnie przekazała miliony na szemrane interesy bufona kościelnego z Torunia.

Każdy kto chce żyć w normalnym kraju, bez faszystów na ulicach, bez leni i obiboków na swoim utrzymaniu musi iść na wybory i pokazać czego chce zwykły, normalny człowiek.

Nie głosujcie na V. Porowską, J. Kowalskiego, K. Czocharę, S. Kłosowskiego, M. Ociepę i inne pomniejsze pieski kaczyńskiego!!! Koalicja i Lewica muszą mieć większość w Sejmie i Senacie, aby wróciła normalność!