);

Ciemny naród

nagłówek strony Duchowoscaa.eu

W XXI wieku, w Europie żyje ciemny naród, czyli Polacy! 8 milionów debili wybrało na swoich przedstawicieli ludzi bez honoru, ślepo podporządkowanych jednemu dewotowi z Żoliborza.

średniowiecze

Jak można nazwać ludzi ślepo podporządkowanych komuś? Jest jedno słowo: sługusy. I to jest cały pis. Oni są podwójnymi sługusami, bo wysługują się też czarnej mafii pedałów i pedofilów, czyli kościołowi katolickiemu.

Przykład tego podwójnego wysługiwania się mamy obecnie. Bezprawnie działający sejm poprzedniej kadencji chce przepchnąć ustawę zakazującą edukacji seksualnej w stosunku do osób poniżej wieku 18 lat. Gdy ktoś się odważy to robić, to grozić mu będzie do 5 lat więzienia, czyli za oświatę można siedzieć. Czy to nie średniowiecze? I tego chce ten, którego bratanica ma trójkę dzieci, a każde z innym facetem!

Wspomniana ustawa to zapewne wyraz wdzięczności żoliborskiego kurdupla wobec czarnej mafii za pomoc w wygraniu wyborów. To jędraszewski i inni chcą trzymać lud w ciemnocie, bo takim się łatwiej steruje. Co ich obchodzi, że nasze dzieci, wnuki będą się kształcić seksualnie na ulicy, zachodzić w ciążę w wieku 14-15 lat!

Stosy i pręgierze

Wtedy zniknie problem kościelnych pedofilów, bo ciemny lud nie będzie wiedział o co chodzi. Nie będzie też problemu zapłodnienia in vitro, bo nie będzie można o tym mówić. O to chodziło takim sługusom kościelnym, jak ordo iuris i innym. Niedługo wrócą pręgierze i stosy, czyli średniowiecze w całej krasie. To wtedy kościół wymordował tysiące ludzi!

I na to zgadza się naród, który rzekomo kocha wolność i który chce mienić się światłym. I ten naród chce wychowywać swoje dzieci w ciemnocie!!!O takim narodzie nie można inaczej mówić, jak DEBILE!!! W Polsce są dwa rodzaje debili: 8 milionów wyborców pis-u, to jeden rodzaj, a drugi rodzaj, to ci, którzy nie ruszyli tyłka na wybory i nie pokazali fucka tym pierwszym!

O demokracji w kraju debilów nie ma co marzyć, bo można im wmówić wszystko, a oni wszystko łykną, jak małpa kit. I to wszystko dlaczego? Dlatego, aby dostać ochłapy z pańskiego stołu, czyli 500+ warte nie więcej niż 300 złotych. Jest mi wstyd, że jestem Polakiem!

Ciemny naród wybrał mafię, bo Pis to mafia współdziałająca z inną mafią – czarną mafią!