);

Ciemnota wrodzona

Ciemnota wrodzona. Tak można określić ludzi z województwa Podkarpackiego i Lubelskiego, bo taka jest prawda. Piszę to na podstawie dwóch reportaży w „Czarno na Białym” w TVN24.

województwo Podkarpackie

Tok myślenia tych ludzi nie mieści się w żadnych ramach, bo jest tak prymitywne. Głosowali przeciwko integracji z Unią Europejską, ale drogi Unia musi im budować, bo my dajemy na to pieniądze. Każdy dygnitarz ma służbowe auto, którym jeździ, a tam na „samej górze” to mają samoloty, to se latają. „Żaden wysoko postawiony nie przyjechał do mnie na wieś, a Kuchciński przyjechał”.” Ja uważam tą partię[pis], bo żadna inna nie jest dobra”. „Jestem przedsiębiorcą i przykro mi, że kaczyński tak mówi o przedsiębiorcach, ale ja PSL-owi nie ufam i głosuję na pis”. „Oni też kradną, ale się dzielą z nami”. „Kto nas zaprowadzi do Boga, Schetyna?” „A skąd pan to wie[pytanie reportera]? No, jak skąd – z telewizji, państwowej telewizji”. Ktoś potrafi wytłumaczyć logikę, bo ja nie?!

To tylko niektóre cytaty z reportaży. Normalnie myślący człowiek patrzy na to i nie wierzy własnym oczom i uszom. Jak można być takim prymitywem, jak ludzie z Podkarpacia i Lubelszczyzny?! Oni są na poziomie książkowego Ślimaka, z powieści B. Prusa.

Ciemnota wrodzona…

Kościół chce, abyśmy wszyscy byli na takim poziomie, bo takimi baranami łatwo się rządzi i steruje. Ci ludzie z jednej strony mówią, że są biedni, a z drugiej nie pomyślą, że przez 4 lata rządów pis-u, nic im się nie polepszyło. Nie pomyślą, bo nie mają czym.

To jest nie do pojęcia, że w Polsce żyją w XXI wieku tak ograniczeni ludzie, którzy dają się sterować i manipulować. Nie rozumieją w jakich czasach żyją i do czego mają dążyć, aby ich życie zmieniało się na lżejsze.

Jedynym wyjątkiem w całym Podkarpackim jest gmina Cisna. Tam wygrała Koalicja Obywatelska. A tak się stało, ponieważ tam jest dużo przedsiębiorców, a ponadto przyjeżdżają tam turyści.

Z reportaży wynikało, że największe poparcie pis ma wśród chłopstwa, bo to są najbardziej prymitywni ludzie. To jest przerażające, że ten prymityw układa mi życie w moim Kraju. A najgorsze jest to, że ich nikt i nic nie przekona, bo oni tak sobie „umyśleli”, bo klecha im wmówił, że to ich wybór.

Myślę, że ta ciemnota jest wyssana z mlekiem matki. To ciemnota wrodzona, a potem pielęgnowana przez klechów i populistów. Jak oni chcą żyć w brudzie, dziadostwie i zacofaniu – wolna wola. Ja tak nie chcę, dlatego będę zwalczał pis, bo to mafijna zaraza pełna zwykłych bandytów.

Przeczytaj inny artykuł o pis u nas i na innym portalu.