);

Chamstwo zwycięża

nagłówek strony Duchowoscaa.eu

Widzę na co dzień, że w obecnej Polsce chamstwo zwycięża. I dopóki przy władzy będzie partia złodziei, kombinatorów i demagogów – nic nie ulegnie zmianie. Czterdzieści procent Polaków okazała się przekupna i tępo myśląca.

chamstwo zwycięża

Kiedyś ta część siedziała cicho, bo po prostu jest mało inteligentna i nie mogła wiele zdziałać. Za rządów pisu podnieśli głowy, bo politycy tej partii wraz z kościołem katolickim postanowili ich wykorzystać. Wszem bowiem wiadomo, że głupkami łatwo się rządzi.

I jak na razie pisowi to się udaje, lecz nie samo opieranie się na głupocie części Narodu spowodowało obecną sytuację. Kolejna przyczyna, to obojętność sporej części inteligentnego elektoratu. I jak głupotę czterdziestu procent społeczeństwa mogę  – choć z trudem – zrozumieć, to obojętności niby inteligentnej części już nie. Głupki kierują się tylko materialnymi aspektami. Pis po prostu ich przekupił pieniędzmi podatników, czyli ich własnymi po części. Dając pieniądze głupkom, pis zabiera pieniądze pozostałej części. Nie dość, że Państwo, czyli pis, daje za nic pieniądze młodym ludziom(500+, 300+-wyprawka), to jeszcze gminy prześcigają się w rozdawnictwie. Tworzą jakieś karty rodzinne, pokrywają koszty żłobków, przedszkoli, itp.

A ja się pytam, co z ludźmi, których dzieci są dorosłe, a co ze starszymi osobami? Geriatrii nie ma, lekarstwa kosmicznie drogie, nawet zniżek na pociągi nie ma. Karty seniora są dla tych, co skończyli 65 lat. Gdy ktoś chce iść do dobrego lekarza – specjalisty, to musi iść prywatnie. Dentyści są dostępni praktycznie tylko odpłatnie.

Do tego pis zachęca do bycia chamskim i brania sprawy w swoje ręce. Niedawno kancelaria Sejmu odmówiła wykonania prawomocnego wyroku sądowego! Teraz każdy może odmówić podporządkowania się wyrokom sądowym.

Chamstwo zwycięża…

Pis i kościół broni faszystów, czyli ludzi, którzy wykazują się brakiem mózgu. Mało tego, ludźmi o takich poglądach obsadza ministerialne stanowiska. Jeden z takich spoliczkował kobietę na przejściu dla pieszych i dał się nagrać monitoringowi. Dzięki temu Policja go zatrzymała, a prokuratura aresztowała, bo jest podejrzany o wymuszenie rozbójnicze. Gdyby ten wyborca pisu miał choć zwój mózgu, to by unikał takich sytuacji, aby go nie namierzono. I takich wyborców ma pis.

A ludzie inteligentni widzą to wszystko i potrafią zostać na wybory w domu. Albo – wydawałoby się mądra kobieta – prezydent Łodzi, strzela focha, bo jej nie posłuchano. Dała Łodziakom jasny sygnał, aby nie szli na wybory, bo kandydatem jest nie ten, którego ona chciała. Czy tak postępuje inteligentna osoba, która wie, jak wyglądają rządy pisu i do czego doprowadzą, jeżeli zostaną u władzy jeszcze 4 lata?!

Niestety nasz Naród okazał się zupełnie niedojrzałym do demokracji. Bliżej mu do standartów białoruskich. Tam też większość narodu siedzi cicho, bo są przekupieni przez Łukaszenko. Tylko garstka walczy o demokrację. U nas jest dokładnie to samo. W następnej kadencji pis zrobi z mediami, to co Orban, ograniczy dostęp do internetu, wprowadzi kontrole graniczne, wyprowadzi Polskę z Unii Europejskiej, a w razie demonstracji – wyprowadzi Policję na ulicę.

Chamstwo zwycięża – taka jest prawda, a o kościele i nie tylko dowiesz się z mojego bloga.